SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Hem
Hem
Fotboll
Damer Fotboll
Flickor 11 Fotboll
Flickor 12-13 Fotboll
Flickor 14 Fotboll
Flickor 15-16 Fotboll
Flickor 17 Fotboll
Herrar Fotboll
Pojkar 11-13 Fotboll
Pojkar 14-16 Fotboll
Pojkar 17 Fotboll
Innebandy
Damjunior Innebandy
Flickor 11-13 Innebandy
Flickor 14-15 Innebandy
Herrjunior Innebandy
Pojkar 11-13 Innebandy/Futsal
Pojkar 14-16 Innebandy
Mix 17 Idrottslek
Mix 18-19 Gympaskoj
Ishockey
Herrar Ishockey
U10 Ishockey
TKH Ishockey
Simidrott
Tennis
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Fotboll
Damer Fotboll
Flickor 11 Fotboll
Flickor 12-13 Fotboll
Flickor 14 Fotboll
Flickor 15-16 Fotboll
Flickor 17 Fotboll
Herrar Fotboll
Pojkar 11-13 Fotboll
Pojkar 14-16 Fotboll
Pojkar 17 Fotboll
Innebandy
Damjunior Innebandy
Flickor 11-13 Innebandy
Flickor 14-15 Innebandy
Herrjunior Innebandy
Pojkar 11-13 Innebandy/Futsal
Pojkar 14-16 Innebandy
Mix 17 Idrottslek
Mix 18-19 Gympaskoj
Ishockey
Herrar Ishockey
U10 Ishockey
TKH Ishockey
Simidrott
Tennis
Byske Fritidsförening
Hem
Nyheter
Om klubben
Kontakt
Kostnader
Kalender
Bildgalleri
Dokument
Våra lag/tränare
Matcher
Hem
Nyheter
Om klubben
Kontakt
Kostnader
Kalender
Bildgalleri
Dokument
Våra lag/tränare
Matcher
Spelade matcher
MARS 2024
23
11:00
lör
11:00
Flickor 11-13 Innebandy
, Byske Sporthall
Flickor 11-13 Innebandy
»
Byske FF F11-12
- Gamla Stan IBK F11-12
1 - 7
17
16:00
sön
16:00
Flickor 14-15 Innebandy
, Morö Backe A
Flickor 14-15 Innebandy
»
Skellefteå IBS F15 -
Byske FF F14-15
-
17
14:00
sön
14:00
Flickor 14-15 Innebandy
, Morö Backe A
Flickor 14-15 Innebandy
»
Byske FF F14-15
- Rönnskär Railcare IF F15
-
16
13:30
lör
13:30
Pojkar 14-16 Innebandy
, Florahallen
Pojkar 14-16 Innebandy
»
Boliden FFI 14-16 Mix -
Byske Fritidsförening Pojkar 14-15 Innebandy
-
16
12:30
lör
12:30
Flickor 11-13 Innebandy
, Eddahallen
Flickor 11-13 Innebandy
»
Skellefteå IBK F11 -
Byske FF F11-12
2 - 2
16
11:30
lör
11:30
Pojkar 14-16 Innebandy
, Florahallen
Pojkar 14-16 Innebandy
»
Gamla stan IBK -
Byske Fritidsförening Pojkar 14-15 Innebandy
-
FEBRUARI 2024
24
14:00
lör
14:00
U10 Ishockey
, Hockeyrink Skol-IP
U10 Ishockey
»
Byske FF
- Kågedalens AIF 1
-
24
13:30
lör
13:30
U10 Ishockey
, Hockeyrink Skol-IP
U10 Ishockey
»
Byske FF
- SK Lejon 1
-
24
13:00
lör
13:00
U10 Ishockey
, Hockeyrink Skol-IP
U10 Ishockey
»
Byske FF
- Clemensnäs HC 2
-
24
11:00
lör
11:00
Flickor 11-13 Innebandy
, Byske Sporthall
Flickor 11-13 Innebandy
»
Byske FF F11-12
- Skellefteå IBS F12
6 - 3
18
14:30
sön
14:30
Flickor 11-13 Innebandy
, Byske Sporthall
Flickor 11-13 Innebandy
»
Byske FF F11-12
- Boliden FFI F11-13
6 - 2
18
14:30
sön
14:30
Pojkar 14-16 Innebandy
, Florahallen
Pojkar 14-16 Innebandy
»
Byske Fritidsförening Pojkar 14-15 Innebandy
- Skellefteå IBS P15
-
18
12:30
sön
12:30
Pojkar 14-16 Innebandy
, Florahallen
Pojkar 14-16 Innebandy
»
Byske Fritidsförening Pojkar 14-15 Innebandy
- Bureå IF 15 Mix
-
17
12:10
lör
12:10
TKH Ishockey
, Hockeyrink Skol-IP
TKH Ishockey
»
Byske Fritidsförening TKH Ishockey
- Bureå
-
17
12:10
lör
12:10
U10 Ishockey
, Hockeyrink Skol-IP
U10 Ishockey
»
Byske Fritidsförening U10 Ishockey
- Bureå
-
11
14:30
sön
14:30
Pojkar 14-16 Innebandy
, Florahallen
Pojkar 14-16 Innebandy
»
Byske Fritidsförening Pojkar 14-15 Innebandy
- Boliden FFI 14-16 Mix/ FBCMB 15
-
11
12:30
sön
12:30
Pojkar 14-16 Innebandy
, Florahallen
Pojkar 14-16 Innebandy
»
Byske Fritidsförening Pojkar 14-15 Innebandy
- FBC Moröbacke P15
-
11
09:10
sön
09:10
U10 Ishockey
, Skellefteå Kraft Arena C-hallen
U10 Ishockey
»
Byske FF
- Clemensnäs HC 1
-
10
lör
00:00
U10 Ishockey
, Skellefteå Kraft Arena B-hallen
U10 Ishockey
»
Byske FF
- Skellefteå AIK 3
-
10
lör
00:00
U10 Ishockey
, Skellefteå Kraft Arena B-hallen
U10 Ishockey
»
Byske FF
- Kågedalens AIF 2
-
05
19:00
mån
19:00
Flickor 11-13 Innebandy
, Morö Backe A
Flickor 11-13 Innebandy
»
Kågedalens AIF F12-13 -
Byske FF F11-12
2 - 5
03
14:30
lör
14:30
Flickor 14-15 Innebandy
, Florahallen
Flickor 14-15 Innebandy
»
Kågedalens AIF F15 -
Byske FF F14-15
-
03
11:30
lör
11:30
Flickor 14-15 Innebandy
, Florahallen
Flickor 14-15 Innebandy
»
Byske FF F14-15
- FBC Moröbacke F15
-
JANUARI 2024
28
13:05
sön
13:05
U10 Ishockey
, Skellefteå Kraft Arena C-hallen
U10 Ishockey
»
Byske Fritidsförening U10 Ishockey
- Kaif
-
27
lör
00:00
U10 Ishockey
, Skellefteå Kraft Arena C-hallen
U10 Ishockey
»
Byske FF
- Kågedalens AIF 1
-
27
lör
00:00
U10 Ishockey
, Skellefteå Kraft Arena C-hallen
U10 Ishockey
»
Byske FF
- SK Lejon 1
-
27
lör
00:00
U10 Ishockey
, Skellefteå Kraft Arena C-hallen
U10 Ishockey
»
Byske FF
- Skellefteå AIK 3
-
21
13:30
sön
13:30
Pojkar 14-16 Innebandy
, Morö Backe A
Pojkar 14-16 Innebandy
»
Kågedalens AIF P15 -
Byske Fritidsförening Pojkar 14-15 Innebandy
-
21
10:45
sön
10:45
U10 Ishockey
, Isbjörnen
U10 Ishockey
»
Burträsk HC -
Byske Fritidsförening U10 Ishockey
-
21
10:30
sön
10:30
Pojkar 14-16 Innebandy
, Morö Backe A
Pojkar 14-16 Innebandy
»
Rönnskär Railcare IF P14-15 -
Byske Fritidsförening Pojkar 14-15 Innebandy
-
20
13:45
lör
13:45
Flickor 14-15 Innebandy
, Örjanshallen
Flickor 14-15 Innebandy
»
Byske FF F14-15
- FBC Moröbacke F15
-
20
13:30
lör
13:30
Flickor 14-15 Innebandy
, Örjanshallen
Flickor 14-15 Innebandy
»
Byske FF F14-15
- Rönnskär Railcare IF F15
-
20
12:00
lör
12:00
Flickor 11-13 Innebandy
, Byske Sporthall
Flickor 11-13 Innebandy
»
Byske FF F11-12
- Skellefteå IBS F11
3 - 4
20
11:30
lör
11:30
Flickor 14-15 Innebandy
, Örjanshallen
Flickor 14-15 Innebandy
»
Clemensnäs IF F15 -
Byske FF F14-15
-
14
13:30
sön
13:30
U10 Ishockey
, Isbjörnen
U10 Ishockey
»
Burträsk HC -
Byske FF
-
13
11:00
lör
11:00
Flickor 11-13 Innebandy
, Byske Sporthall
Flickor 11-13 Innebandy
»
Byske FF F11-12
- Öjebyns IBF F11-12
11 - 2
13
lör
00:00
U10 Ishockey
, Isbjörnen
U10 Ishockey
»
Skellefteå AIK 2 -
Byske FF
-
13
lör
00:00
U10 Ishockey
, Isbjörnen
U10 Ishockey
»
Byske FF
- Clemensnäs HC 2
-
DECEMBER 2023
28
09:20
tor
09:20
Pojkar 14-16 Innebandy
, Balder hallen
Pojkar 14-16 Innebandy
»
-
Byske Fritidsförening Pojkar 14-15 Innebandy
-
17
13:30
sön
13:30
Flickor 14-15 Innebandy
, Florahallen
Flickor 14-15 Innebandy
»
Byske FF F14-15
- FBC Moröbacke F15
-
17
12:00
sön
12:00
U10 Ishockey
, Byske Skolans IP
U10 Ishockey
»
Skellefteå AIK 2 -
Byske FF
-
17
11:30
sön
11:30
Flickor 14-15 Innebandy
, Florahallen
Flickor 14-15 Innebandy
»
Skellefteå IBS F15 -
Byske FF F14-15
-
17
11:30
sön
11:30
U10 Ishockey
, Byske Skolans IP
U10 Ishockey
»
Bureå IF -
Byske FF
-
17
11:00
sön
11:00
U10 Ishockey
, Byske Skolans IP
U10 Ishockey
»
Byske FF
- SK Lejon 1
-
17
11:00
sön
11:00
U10 Ishockey
, Hockeyrink Skol-IP
U10 Ishockey
»
Byske FF
- SK Lejon 1
-
16
13:00
lör
13:00
Pojkar 14-16 Innebandy
, Örjanshallen
Pojkar 14-16 Innebandy
»
Clemensnäs IF P15 -
Byske Fritidsförening Pojkar 14-15 Innebandy
-
16
11:00
lör
11:00
Pojkar 14-16 Innebandy
, Örjanshallen
Pojkar 14-16 Innebandy
»
Skellefteå IBS P15 -
Byske Fritidsförening Pojkar 14-15 Innebandy
-
16
10:30
lör
10:30
Flickor 11-13 Innebandy
, Balderhallen B
Flickor 11-13 Innebandy
»
Gamla Stan IBK F11-12 -
Byske FF F11-12
3 - 1
16
lör
00:00
U10 Ishockey
, Byske Skolans IP
U10 Ishockey
»
Bureå IF -
Byske FF
-
16
lör
00:00
U10 Ishockey
, Byske Skolans IP
U10 Ishockey
»
Skellefteå AIK 2 -
Byske FF
-
09
12:00
lör
12:00
Flickor 11-13 Innebandy
, Byske Sporthall
Flickor 11-13 Innebandy
»
Byske FF F11-12
- Skellefteå IBK F11
2 - 3
02
15:30
lör
15:30
Flickor 14-15 Innebandy
, Florahallen
Flickor 14-15 Innebandy
»
Byske FF F14-15
- Clemensnäs IF F15
-
02
14:30
lör
14:30
U10 Ishockey
, Isbjörnen
U10 Ishockey
»
Byske FF
- Clemensnäs HC 1
-
02
14:30
lör
14:30
U10 Ishockey
, Isbjörnen
U10 Ishockey
»
Byske FF
- Skellefteå AIK 1
-
02
14:30
lör
14:30
U10 Ishockey
, Isbjörnen
U10 Ishockey
»
Byske FF
- Clemensnäs HC 1
-
02
14:30
lör
14:30
U10 Ishockey
, Isbjörnen
U10 Ishockey
»
Byske FF
- SK Lejon 2
-
02
14:30
lör
14:30
U10 Ishockey
, Isbjörnen
U10 Ishockey
»
Byske FF
- Skellefteå AIK 1
-
02
14:30
lör
14:30
U10 Ishockey
, Isbjörnen Burträsk
U10 Ishockey
»
Byske FF
- SK Lejon 2
-
02
13:30
lör
13:30
Flickor 11-13 Innebandy
, Balderhallen B
Flickor 11-13 Innebandy
»
Skellefteå IBS F12 -
Byske FF F11-12
4 - 7
02
13:30
lör
13:30
Flickor 14-15 Innebandy
, Florahallen
Flickor 14-15 Innebandy
»
Rönnskär Railcare IF F15 -
Byske FF F14-15
-