SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Byske Fritidsförening

Spelade matcher
JULI 2024
 
02
19:00
tis
19:00    
Damer Fotboll, Moravallen
Byske FF - Skellefteå FF1  -  3  
JUNI 2024
 
29
13:20
lör
13:20    
Flickor 17 Fotboll, Norrvalla IP
 
Byske Fritidsförening Flickor 17 Fotboll - Skellefteå FF  -      
29
11:40
lör
11:40    
Flickor 17 Fotboll, Norrvalla IP
 
Myckle IK - Byske Fritidsförening Flickor 17 Fotboll  -      
29
11:00
lör
11:00    
Flickor 17 Fotboll, Norrvalla IP
 
Byske Fritidsförening Flickor 17 Fotboll - Bergsbyn SK Mix  -      
29
11:00
lör
11:00    
Summertime - Byske Fritidsförening  -      
27
18:00
tor
18:00    
Flickor 11 Fotboll, Moravallen
Byske FF F11 - Morön BK F-11 vit3  -  7  
26
19:00
ons
19:00    
Herrar Fotboll, Norrlångträsk IP
Norrlångträsk IK - Byske FF11  -  1  
25
19:00
tis
19:00    
Damer Fotboll, Fromheden IP
Fromhedens IF/Malå IF - Byske FF5  -  4  
25
18:30
tis
18:30    
Byske FF P11-13 - Stämningsgården IK P12  -      
 
23
19:00
sön
19:00    
Herrar Fotboll, Moravallen
Byske FF - Åbyns IF4  -  5  
23
16:30
sön
16:30    
Clemensnäs IF P 12 - Byske FF P11-13  -      
23
15:00
sön
15:00    
Flickor 11 Fotboll, Tallbacka IP
Bureå IF F-11 - Byske FF F113  -  3  
23
15:00
sön
15:00    
Flickor 15-16 Fotboll, Gullringsplan
Byske FF F15-16 - Bergsbyns SK F15  -      
23
13:00
sön
13:00    
Byske FF F12-13 - Morön BK F-13 MB  -      
20
18:00
tor
18:00    
Pojkar 14-16 Fotboll, Bjurfors IP 1
IFK Bjurfors Mix 2014-2016 - Byske FF P14-16  -      
19
18:30
ons
18:30    
Flickor 14 Fotboll, Tjärnbacka
Burträsk FF 14/15 - Byske FF F14  -      
18
19:00
tis
19:00    
Damer Fotboll, Moravallen
Byske FF - Sunnanå SK 21  -  6  
 
16
18:00
sön
18:00    
Bureå IF P-12 - Byske FF P11-13  -      
16
17:30
sön
17:30    
Flickor 15-16 Fotboll, Sörvalla IP
Sunnanå SK F-2015 Lag 1 - Byske FF F15-16  -      
16
15:00
sön
15:00    
Burträsk IK P-16 - Byske FF P 15-16  -      
16
14:00
sön
14:00    
Pojkar 14-16 Fotboll, Tjärnbacka, Burträsk
Byske FF P 15-16 - Skellefteå FF P16  -      
16
12:45
sön
12:45    
Rönnskär Railcare IF F13 /14 - Byske FF F12-13  -      
16
12:00
sön
12:00    
Pojkar 17 Fotboll, Myggvalla 5
Byske FF P17 - Myckle IK Mix17  -      
16
11:20
sön
11:20    
Pojkar 17 Fotboll, Myggvalla 5
Innervik SK mix 17 - Byske FF P17  -      
16
11:00
sön
11:00    
Byske FF F14 - Rönnskär Railcare IF F13/14  -      
16
10:00
sön
10:00    
Pojkar 14-16 Fotboll, Gullringsplan
Byske FF P14-16 - Rönnskär Railcare IF P15 Blå  -      
16
10:00
sön
10:00    
Pojkar 17 Fotboll, Myggvalla 5
Byske FF P17 - Bureå IF P-17  -      
15
14:00
lör
14:00    
Damer Fotboll, Rickvalla
Myckle IK - Byske FF4  -  2  
15
12:40
lör
12:40    
Flickor 17 Fotboll, Björkvalla 2
Myckle IK Mix17 - Byske FF F17  -      
15
11:40
lör
11:40    
Flickor 17 Fotboll, Björkvalla 2
Byske FF F17 - Clemensnäs IF F17 vit  -      
15
10:20
lör
10:20    
Flickor 17 Fotboll, Björkvalla 2
Byske FF F17 - Clemensnäs IF F17 blå  -      
15
10:00
lör
10:00    
Flickor 11 Fotboll, Moravallen
Byske FF F11 - Bolidens FFI F 09-102  -  4  
12
20:30
ons
20:30    
Herrar Fotboll, Bollhallen
Mjövallens BK - Byske FF3  -  3  
 
09
18:00
sön
18:00    
Flickor 11 Fotboll, O'Learys Arena
Sunnanå SK F 11 - Byske FF F116  -  3  
09
18:00
sön
18:00    
Myckle IK Gul - Byske FF F14  -      
09
18:00
sön
18:00    
Byske FF P11-13 - Morön BK P-12  -      
09
15:00
sön
15:00    
Flickor 15-16 Fotboll, Gullringsplan
Byske FF F15-16 - Morön BK F15 vit  -      
09
11:00
sön
11:00    
Byske FF F12-13 - Bolidens FFI F 12-13  -      
09
10:00
sön
10:00    
Skellefteå FF P15 svart - Byske FF P14-16  -      
07
19:00
fre
19:00    
Herrar Fotboll, Moravallen
Byske FF - Clemensnäs IF1  -  11
06
13:30
tor
13:30    
Rönnskär Railcare IF P12 Gul - Byske FF P11-13  -      
04
19:00
tis
19:00    
Damer Fotboll, Moravallen
Byske FF - Medle SK0  -  4  
 
02
18:00
sön
18:00    
Byske FF P11-13 - Skellefteå FF P12  -      
02
13:45
sön
13:45    
Flickor 12-13 Fotboll, O'Learys Arena
Sunnanå SK F13 - Byske FF F12-13  -      
02
12:00
sön
12:00    
Pojkar 17 Fotboll, Bjurfors IP 1
Bureå IF P-17 - Byske FF P17  -      
02
11:20
sön
11:20    
Pojkar 17 Fotboll, Bjurfors IP 1
Byske FF P17 - Burträsk IK P-2017 BIK 17  -      
02
11:15
sön
11:15    
Flickor 14 Fotboll, Skogsvallen
Morön BK F-14 M grön - Byske FF F14  -      
02
11:00
sön
11:00    
Drängsmark/Ostvik IF F 14-16 - Byske FF F15-16  -      
02
11:00
sön
11:00    
Pojkar 14-16 Fotboll, Gullringsplan
Byske FF P14-16 - Clemensnäs IF P16 blåvitt  -      
02
10:40
sön
10:40    
Pojkar 17 Fotboll, Bjurfors IP 1
Byske FF P17 - IFK Bjurfors Mix 2017-2018  -      
01
14:00
lör
14:00    
Flickor 17 Fotboll, Bollhallen A
Skellefteå FF F2017 - Byske FF F17  -      
01
12:40
lör
12:40    
Flickor 17 Fotboll, Bollhallen A
Skellefteå FF F2017 - Byske FF F17  -      
01
12:15
lör
12:15    
Kågedalens AIF 2016 Gul - Byske FF P 15-16  -      
01
12:00
lör
12:00    
Flickor 17 Fotboll, Bollhallen A
Byske FF F17 - Clemensnäs IF F17 vit  -      
01
10:00
lör
10:00    
Flickor 11 Fotboll, Moravallen
Byske FF F11 - Morön BK F-11 vit2  -  0  
01
10:00
lör
10:00    
Skellefteå FF P16 - Byske FF P 15-16  -      
MAJ 2024
 
29
19:30
ons
19:30    
Herrar Fotboll, Moravallen
Byske FF - Sunnanå SK Sörböle3  -  11
28
20:15
tis
20:15    
Damer Fotboll, Guldvallen
Rönnskär Railcare IF - Byske FF8  -  1  
 
26
20:30
sön
20:30    
Herrar Fotboll, Guldvallen
Rönnskär Railcare IF - Byske FF4  -  8  
26
18:00
sön
18:00    
Flickor 11 Fotboll, Moravallen
Byske FF F11 - Myckle IK 11  -  1  
26
18:00
sön
18:00    
Flickor 12-13 Fotboll, Byskeskolan IP
Byske FF F12-13 - Burträsk FF 12/13  -      
26
14:00
sön
14:00    
Flickor 14 Fotboll, Byskeskolan IP
Byske FF F14 - Fromhedens IF 1  -      
26
13:00
sön
13:00    
Flickor 15-16 Fotboll, Sörvalla IP
Sunnanå SK F-2015 Lag 1 - Byske FF F15-16  -      
26
11:00
sön
11:00    
Kågedalens AIF 2016 Gul - Byske FF P 15-16  -      
26
10:00
sön
10:00    
Byske FF P 15-16 - Kågedalens AIF 2016 svart  -      
26
10:00
sön
10:00    
Pojkar 14-16 Fotboll, Kamvallen IP
Ostvik IK/Drängsmark IF 15-16 - Byske FF P14-16  -      
26
09:15
sön
09:15    
Pojkar 11-13 Fotboll, Lejonströms IP
SK Storm 11/12 - Byske FF P11-13  -      
 
19
16:20
sön
16:20    
Clemensnäs IF P17 vit - Byske FF P17  -      
19
15:40
sön
15:40    
Clemensnäs IF P17 blå - Byske FF P17  -      
19
14:20
sön
14:20    
Byske FF P17 - Medle SK  -      
19
14:00
sön
14:00    
Pojkar 14-16 Fotboll, Byskeskolans IP
Byske FF P14-16 - Kågedalens AIF P 2015 Gul  -      
19
11:00
sön
11:00    
Flickor 14 Fotboll, Byskeskolan IP
Byske FF F14 - Sunnanå SK F14 Blå  -      
18
14:00
lör
14:00    
Clemensnäs IF F11 - Byske FF F117  -  0  
18
13:20
lör
13:20    
Byske FF F17 - Clemensnäs IF F17 blå  -      
18
13:00
lör
13:00    
Pojkar 11-13 Fotboll, Byskeskolan IP
Byske FF P11-13 - Sunnanå SK P12 & P2011  -      
18
12:40
lör
12:40    
Bureå IF F-17 - Byske FF F17  -      
18
12:00
lör
12:00    
Bureå IF F-17 - Byske FF F17  -      
18
10:00
lör
10:00    
Flickor 15-16 Fotboll, Byskeskolan IP
Byske FF F15-16 - Myckle IK Mix15  -      
14
20:15
tis
20:15    
Damer Fotboll, Skogsvallen
Byske FF - Bureå IF/Burträsk FF0  -  6  
 
12
18:00
sön
18:00    
Flickor 11 Fotboll, Byskeskolan IP
Byske FF F11 - Bergsbyns SK F10/111  -  3  
12
15:20
sön
15:20    
Pojkar 14-16 Fotboll, Byskeskolan IP
Byske FF P 15-16 - Skellefteå FF P16  -      
12
12:00
sön
12:00    
Pojkar 14-16 Fotboll, Byskeskolan IP
Byske FF P 15-16 - Bergsbyns SK P16 Vit  -      
12
11:00
sön
11:00    
Flickor 12-13 Fotboll, Tjamstavallen
Malå IF 1 - Byske FF F12-13  -      
12
10:00
sön
10:00    
Pojkar 11-13 Fotboll, Lejonströms IP
Kågedalens AIF P2012 - Byske FF P11-13  -      
07
20:15
tis
20:15    
Damer Fotboll, Skogsvallen
Morön BK - Byske FF3  -  0  
 
05
14:00
sön
14:00    
Pojkar 11-13 Fotboll, Byskeskolan IP
Byske FF P11-13 - Ostvik IK/Drängsmark IF 11-12  -      
APRIL 2024
 
21
18:00
sön
18:00    
Damer Fotboll, Tallbacka IP
Byske Fritidsförening - Bureå/Burträsk  -      
MARS 2024
 
23
11:00
lör
11:00    
Flickor 11-13 Innebandy, Byske Sporthall
Byske FF F11-12 - Gamla Stan IBK F11-121  -  7  
 
17
16:00
sön
16:00    
Skellefteå IBS F15 - Byske FF F14-15  -      
17
14:00
sön
14:00    
Byske FF F14-15 - Rönnskär Railcare IF F15  -      
16
13:30
lör
13:30    
 
Boliden FFI 14-16 Mix - Byske Fritidsförening Pojkar 14-15 Innebandy  -      
16
12:30
lör
12:30    
Skellefteå IBK F11 - Byske FF F11-122  -  2  
16
11:30
lör
11:30    
 
Gamla stan IBK - Byske Fritidsförening Pojkar 14-15 Innebandy  -      
FEBRUARI 2024
 
24
14:00
lör
14:00    
U10 Ishockey, Hockeyrink Skol-IP
Byske FF - Kågedalens AIF 1  -      
24
13:30
lör
13:30    
U10 Ishockey, Hockeyrink Skol-IP
Byske FF - SK Lejon 1  -      
24
13:00
lör
13:00    
U10 Ishockey, Hockeyrink Skol-IP
Byske FF - Clemensnäs HC 2  -      
24
11:00
lör
11:00    
Flickor 11-13 Innebandy, Byske Sporthall
Byske FF F11-12 - Skellefteå IBS F126  -  3  
 
18
14:30
sön
14:30    
Flickor 11-13 Innebandy, Byske Sporthall
Byske FF F11-12 - Boliden FFI F11-136  -  2  
18
14:30
sön
14:30    
 
Byske Fritidsförening Pojkar 14-15 Innebandy - Skellefteå IBS P15  -      
18
12:30
sön
12:30    
 
Byske Fritidsförening Pojkar 14-15 Innebandy - Bureå IF 15 Mix  -      
17
12:10
lör
12:10    
TKH Ishockey, Hockeyrink Skol-IP
 
Byske Fritidsförening TKH Ishockey - Bureå   -      
17
12:10
lör
12:10    
U10 Ishockey, Hockeyrink Skol-IP
 
Byske Fritidsförening U10 Ishockey - Bureå   -      
 
11
14:30
sön
14:30    
 
Byske Fritidsförening Pojkar 14-15 Innebandy - Boliden FFI 14-16 Mix/ FBCMB 15  -      
11
12:30
sön
12:30    
 
Byske Fritidsförening Pojkar 14-15 Innebandy - FBC Moröbacke P15  -      
11
09:10
sön
09:10    
U10 Ishockey, Skellefteå Kraft Arena C-hallen
Byske FF - Clemensnäs HC 1  -      
10
lör
00:00    
U10 Ishockey, Skellefteå Kraft Arena B-hallen
Byske FF - Skellefteå AIK 3  -      
10
lör
00:00    
U10 Ishockey, Skellefteå Kraft Arena B-hallen
Byske FF - Kågedalens AIF 2  -      
05
19:00
mån
19:00    
Kågedalens AIF F12-13 - Byske FF F11-122  -  5  
 
03
14:30
lör
14:30    
Kågedalens AIF F15 - Byske FF F14-15  -      
03
11:30
lör
11:30    
Byske FF F14-15 - FBC Moröbacke F15  -      
JANUARI 2024
 
28
13:05
sön
13:05    
U10 Ishockey, Skellefteå Kraft Arena C-hallen
 
Byske Fritidsförening U10 Ishockey - Kaif  -      
27
lör
00:00    
U10 Ishockey, Skellefteå Kraft Arena C-hallen
Byske FF - Kågedalens AIF 1  -      
27
lör
00:00    
U10 Ishockey, Skellefteå Kraft Arena C-hallen
Byske FF - SK Lejon 1  -      
27
lör
00:00    
U10 Ishockey, Skellefteå Kraft Arena C-hallen
Byske FF - Skellefteå AIK 3  -      
 
21
13:30
sön
13:30    
Pojkar 14-16 Innebandy, Morö Backe A
 
Kågedalens AIF P15 - Byske Fritidsförening Pojkar 14-15 Innebandy  -      
21
10:45
sön
10:45    
U10 Ishockey, Isbjörnen
 
Burträsk HC - Byske Fritidsförening U10 Ishockey  -      
21
10:30
sön
10:30    
Pojkar 14-16 Innebandy, Morö Backe A
 
Rönnskär Railcare IF P14-15 - Byske Fritidsförening Pojkar 14-15 Innebandy  -      
20
13:45
lör
13:45    
Byske FF F14-15 - FBC Moröbacke F15  -      
20
13:30
lör
13:30    
Byske FF F14-15 - Rönnskär Railcare IF F15  -      
20
12:00
lör
12:00    
Flickor 11-13 Innebandy, Byske Sporthall
Byske FF F11-12 - Skellefteå IBS F113  -  4  
20
11:30
lör
11:30    
Clemensnäs IF F15 - Byske FF F14-15  -      
 
14
13:30
sön
13:30    
U10 Ishockey, Isbjörnen
Burträsk HC - Byske FF  -      
13
11:00
lör
11:00    
Flickor 11-13 Innebandy, Byske Sporthall
Byske FF F11-12 - Öjebyns IBF F11-1211  -  2  
13
lör
00:00    
U10 Ishockey, Isbjörnen
Byske FF - Clemensnäs HC 2  -      
13
lör
00:00    
U10 Ishockey, Isbjörnen
Skellefteå AIK 2 - Byske FF  -      
DECEMBER 2023
 
28
09:20
tor
09:20    
Pojkar 14-16 Innebandy, Balder hallen
 
- Byske Fritidsförening Pojkar 14-15 Innebandy  -      
 
17
13:30
sön
13:30    
Byske FF F14-15 - FBC Moröbacke F15  -      
17
12:00
sön
12:00    
U10 Ishockey, Byske Skolans IP
Skellefteå AIK 2 - Byske FF  -      
17
11:30
sön
11:30    
Skellefteå IBS F15 - Byske FF F14-15  -      
17
11:30
sön
11:30    
U10 Ishockey, Byske Skolans IP
Bureå IF - Byske FF  -      
17
11:00
sön
11:00    
U10 Ishockey, Hockeyrink Skol-IP
Byske FF - SK Lejon 1  -      
17
11:00
sön
11:00    
U10 Ishockey, Byske Skolans IP
Byske FF - SK Lejon 1  -      
16
13:00
lör
13:00    
Pojkar 14-16 Innebandy, Örjanshallen
 
Clemensnäs IF P15 - Byske Fritidsförening Pojkar 14-15 Innebandy  -      
16
11:00
lör
11:00    
Pojkar 14-16 Innebandy, Örjanshallen
 
Skellefteå IBS P15 - Byske Fritidsförening Pojkar 14-15 Innebandy  -      
16
10:30
lör
10:30    
Flickor 11-13 Innebandy, Balderhallen B
Gamla Stan IBK F11-12 - Byske FF F11-123  -  1  
16
lör
00:00    
U10 Ishockey, Byske Skolans IP
Bureå IF - Byske FF  -      
16
lör
00:00    
U10 Ishockey, Byske Skolans IP
Skellefteå AIK 2 - Byske FF  -      
 
09
12:00
lör
12:00    
Flickor 11-13 Innebandy, Byske Sporthall
Byske FF F11-12 - Skellefteå IBK F112  -  3  
 
02
15:30
lör
15:30    
Byske FF F14-15 - Clemensnäs IF F15  -      
02
14:30
lör
14:30    
U10 Ishockey, Isbjörnen
Byske FF - Clemensnäs HC 1  -      
02
14:30
lör
14:30    
U10 Ishockey, Isbjörnen
Byske FF - Skellefteå AIK 1  -      
02
14:30
lör
14:30    
U10 Ishockey, Isbjörnen
Byske FF - Clemensnäs HC 1  -      
02
14:30
lör
14:30    
U10 Ishockey, Isbjörnen
Byske FF - SK Lejon 2  -      
02
14:30
lör
14:30    
U10 Ishockey, Isbjörnen
Byske FF - Skellefteå AIK 1  -      
02
14:30
lör
14:30    
U10 Ishockey, Isbjörnen Burträsk
Byske FF - SK Lejon 2  -      
02
13:30
lör
13:30    
Flickor 11-13 Innebandy, Balderhallen B
Skellefteå IBS F12 - Byske FF F11-124  -  7  
02
13:30
lör
13:30    
Rönnskär Railcare IF F15 - Byske FF F14-15  -