SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Byske Fritidsförening

Våra lag/tränare
Damer Fotboll
Daniel Sandström, Tränare
Morgan Lövgren, Tränare
Susanna Grönlund, Lagledare
Urban Lundsten, Tränare
Flickor 11 Fotboll
Emma Forsling, Tränare
Gabriell Dahlqvist, Tränare
Pär Dahlquist, Tränare
Rikard Lundmark, Lagledare
Flickor 12-13 Fotboll
Jimmy Lundmark, Lagledare
Johan Enquist, Tränare
Jonas Lundqvist, Lagledare
Korey Snodgrass, Tränare
Maria Bystedt, Tränare
Robin Marklund, Tränare
Therese Larsson, Lagledare
Flickor 14 Fotboll
Anna Renström, Tränare
Carolina Brännström , Lagledare
Christel Wedin, Tränare
Ida Johansson, Lagledare
Sami Lundqvist, Tränare
Flickor 15-16 Fotboll
Johanna Lundmark, Lagledare
Jonas Lundqvist, Tränare
Petrus Lundmark, Tränare
Sofia Hellström, Tränare
Flickor 17 Fotboll
Jesper Lindgren, Tränare
Julia Sandlén, Lagledare
Klas Mikaelsson, Tränare
Sandra Larsson, Tränare
Viktor Yilmaz Asplund, Tränare
Herrar Fotboll
Daniel Sandström, Spelande tränare
Johan Enquist, Spelande tränare
Pojkar 11-13 Fotboll
Alexander Leman , Tränare
Carola Lundgren, Lagledare
Janina Sundqvist, Tränare
Sara Åkerlund, Tränare
Pojkar 14-16 Fotboll
Alexander Leman , Tränare
Anton Bildström, Tränare
Krister Eklund Lundin, Tränare
Linnea Bildström, Lagledare
Sinem Yilmaz, Lagledare
Tommy Lundmark, Tränare
Pojkar 17 Fotboll
Matilda Marklund, Tränare
Patrik Lundqvist, Tränare
Damjunior Innebandy
Emma Forsling, Lagledare
Sanna Kaisto, Spelande tränare
Flickor 11-13 Innebandy
Emma Forsling, Tränare
Gabriell Dahlqvist, Tränare
Rikard Lundmark, Lagledare
Robin Marklund, Tränare
Tom Nordström, Tränare
Flickor 14-15 Innebandy
Christel Wedin, Tränare
Hanna Lundgren, Tränare
Jonas Lundqvist, Tränare
Herrjunior Innebandy
Christoffer Lundqvist, Spelande tränare
Daniel Sandström, Spelande tränare
Philip Sandström, Spelande tränare
Pojkar 11-13 Innebandy/Futsal
Alexander Leman , Tränare
Janina Sundqvist, Tränare
Sara Åkerlund, Tränare
Pojkar 14-16 Innebandy
Alexander Leman , Tränare
Anton Bildström, Tränare
Krister Eklund Lundin, Tränare
Marie Eklund Lundin, Lagledare
Mix 17 Idrottslek
Emelie Gren, Tränare
Josefine Lindgren, Tränare
Julia Sandlén, Lagledare
Mix 18-19 Gympaskoj
Emeli Lundström , Tränare
Emelie Grahn Sjölund, Lagledare
U10 Ishockey
Ida Johansson, Lagledare
Krister Eklund Lundin, Tränare
Marie Eklund Lundin, Lagledare
Pär Dahlquist, Tränare
Sebastian Karlsson, Tränare
TKH Ishockey
Anton Bildström, Tränare
Elin Andersson, Tränare
Krister Eklund Lundin, Tränare
Marie Eklund Lundin, Lagledare
Matilda Marklund, Tränare