SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Byske Fritidsförening
Våra lag/tränare
Dam junior Fotboll
Eva Maria Björk, Tränare
Jimmy Dahlberg, Tränare
Johan Enquist, Tränare
Johan Enquist, Lagledare
Nina Jönsson, Tränare
Flickor 08-10 Fotboll
Daniel Sandström, Lagledare
Daniel Sandström, Tränare
Jonas Lundqvist, Tränare
Magnus Jönsson, Lagledare
Morgan Lövgren, Tränare
Urban Lundsten, Tränare
Flickor 11 Fotboll
Emma Forsling, Tränare
Gabriell Dahlqvist, Tränare
Rikard Lundmark, Lagledare
Flickor 12-13 Fotboll
Daniel Sandström, Tränare
Johan Enquist, Tränare
Jonas Lundqvist, Lagledare
Maria Bystedt, Tränare
Robin Marklund, Tränare
Therese Larsson, Lagledare
Flickor 14 Fotboll
Anna Renström, Tränare
Carolina Brännström , Lagledare
Ida Johansson, Lagledare
Ida Johansson, Tränare
Sami Lundqvist, Tränare
Pojkar 07-10 Fotboll
Elin Bäcklund, Lagledare
Johanna Långdahl, Lagledare
Ola Jonsson, Tränare
Patrik Nilsson, Tränare
Pojkar 11 Fotboll
Carola Lundgren, Lagledare
Emma Furberg, Tränare
Ida Johansson, Lagledare
Magnus Hedlund, Tränare
Markus Nilsson, Tränare
Pojkar 12-13 Fotboll
Alexander Leman , Tränare
Frida Ejderhäll, Lagledare
Janina Sundqvist, Lagledare
Jonas Örjestad, Tränare
Pojkar 14 Fotboll
Ida Johansson, Lagledare
Johan Enquist, Tränare
Josefin Viklund , Tränare
Josefin Viklund , Lagledare
Julia Lindström, Lagledare
Pär Dahlquist, Tränare
Tess Hallin, Tränare
Flickor 04-06 Futsal
Jimmy Dahlberg, Tränare
Nina Jönsson, Tränare
Flickor 07-08 Futsal
Daniel Sandström, Tränare
Eva Maria Björk, Tränare
Urban Lundsten, Tränare
Flickor 09-10 Futsal
Jonas Lundqvist, Tränare
Magnus Jönsson, Lagledare
Morgan Lövgren, Tränare
Pojkar 07-10 Futsal
Johanna Långdahl, Lagledare
Ola Jonsson, Tränare
Pojkar 11 Futsal
Emma Furberg, Lagledare
Fredrik Ceder, Tränare
Ida Johansson, Lagledare
Markus Nilsson, Tränare
Ronny Sundquist, Tränare
Flickor 07-08 Innebandy
Daniel Sandström, Tränare
Eva Maria Björk, Tränare
Urban Lundsten, Tränare
Flickor 11-12 Innebandy
Emma Forsling, Tränare
Gabriell Dahlqvist, Tränare
Rikard Lundmark, Lagledare
Flickor 13-14 Innebandy
Maria Bystedt, Tränare
Robin Marklund, Tränare
Herrar Innebandy
Christoffer Lundqvist, Tränare
Daniel Sandström, Tränare
Mix 15 Innebandy
Alexander Leman , Tränare
Jonas Lundqvist, Tränare
Krister Eklund Lundin, Lagledare
Pojkar 14 Innebandy
Josefin Viklund , Lagledare
Kim Bystedt, Tränare
Pär Dahlquist, Tränare
Pojkar 12-13 Innebandy
Alexander Leman , Tränare
Sara Åkerlund, Tränare
Herrar Ishockey
Jimmy Dahlberg, Tränare
TKH Ishockey
Ida Johansson, Lagledare
Rikard Lundmark, Tränare
U11 Ishockey
David Bakteman, Tränare
Fredrik Ceder, Tränare
Ida Johansson, Lagledare
Peter Isaksson, Tränare
Viktor Dahlqvist, Tränare
Sim A
Jeanette Marklund, Lagledare
Rikard Lundmark, Lagledare
Sim B
Emma Furberg, Lagledare
Josefin Lundmark, Lagledare
Rikard Lundmark, Lagledare
Sim C
Kim Bystedt, Tränare
Raymond Aas, Tränare
Rikard Lundmark, Lagledare